Onze Leden

Benieuwd naar wie onze leden zijn? Klik dan op hun afbeelding om hun LinkedInprofiel te bezoeken.

Het comité in 2022 -2023

Arek Vanhoorelbeke
Voorzitter voorzitter@rotaractkortrijk.be
Nicolas Stockman
Interclub
interclub@rotaractkortrijk.be
Delphine Delie
PR & Media
pr@rotaractkortrijk.be
Marie Vandekerckhove
Marie Vandekerckhove
Sociaal Comité
sociaal@rotaractkortrijk.be
Hélène Nys
Sport & Cultuur
sport-cultuur@rotaractkortrijk.be
Aline Wiels
Aline Wiels
Past-Voorzitter
past@rotaractkortrijk.be
Matthias Gouwy
Penning
penning@rotaractkortrijk.be
Sofie Ostyn
Sofie Ostyn
Sociaal Comité
sociaal@rotaractkortrijk.be
Guillaume de la Barre
Guillaume de la Barre
Feest
feest@rotaractkortrijk.be
Marcio Verhulst
Marcio Verhulst
Vice
vice@rotaractkortrijk.be
Axelle _Vercruysse
Axelle Vercruysse
Secretaris secretaris@rotaractkortrijk.be
Apolline Ameel
Apolline Ameel
Protocol
protocol@rotaractkortrijk.be
Julie Casselman
Feest
feest@rotaractkortrijk.be

Onze leden

Voel je je aangesproken? Aarzel niet en kom gerust eens langs op een vergadering of activiteit.
We maken graag kennis met jou!

Kengie Bruneel
Thomas Vander Stichele
Thomas Vander Stichele
Anneke Cattebeke
Charlotte Brabant
Pieter Snauwaert
Pieter Snauwaert
Portret van Ward Snoeck
Ward Snoeck
Margaux Albers
Pauline Brabant
Jérôme D’hulst
Emma Van De Velde
Olivia Vander Stichele
Olivia Vander Stichele
Anthony Lecot
June Van Heuven
June Van Heuven
Sam Feys
Victor Verburgh
Andres Vandenborre
Michel De Preter
Marie Van Overschelde
Julie Brabant
Stephanie Slabinck
Tine Feys
Falco Van Nes
Astrid Debrabant
Astrid Debrabant
Joris Feys
Eline Van Overschelde
Eline Van Overschelde
Camille D’hulst
Lucas Desauw
Barbara Claerhout