Onze Leden

Benieuwd naar wie onze leden zijn? Klik dan op hun afbeelding om hun LinkedInprofiel te bezoeken.

Het comité in 2020 -2021

Victor Verburgh
Victor Verburgh
Voorzitter
voorzitter@rotaractkortrijk.be
Thomas Vander Stichele
Thomas Vander Stichele
Past-Voorzitter & Secretaris secretaris@rotaractkortrijk.be
Aline Wiels
Aline Wiels
Vice-Voorzitter vice@rotaractkortrijk.be
Marcio Verhulst
Marcio Verhulst
Penning penning@rotaractkortrijk.be
Marie Vandekerckhove
Marie Vandekerckhove
Sociaal Comité sociaal@rotaractkortrijk.be
Sofie Ostyn
Sofie Ostyn
Sociaal Comité sociaal@rotaractkortrijk.be
Olivia Vander Stichele
Olivia Vander Stichele
PR & Media
pr@rotaractkortrijk.be
Apolline Ameel
Apolline Ameel
Sport & Cultuur
sport-cultuur@rotaractkortrijk.be
Anjela Barhudarova
Anjela Barhudarova
Protocol protocol@rotaractkortrijk.be
June Van Heuven
June Van Heuven
Interclub interclub@rotaractkortrijk.be

Onze leden

Voel je je aangesproken, aarzel niet en kom gerust eens langs op een vergadering of activiteit.
We maken graag kennis met jou!

Ward Snoeck
Kengie Bruneel
Sam Feys
Tine Feys
Arek Vanhoorelbeke
Arek Vanhoorelbeke
Astrid Debrabant
Astrid Debrabant
Anneke Cattebeke
Anthony Lecot
Pieter Snauwaert
Pieter Snauwaert
Margaux Albers
Stephanie Slabinck
Mathias Gouwy
Laurens Herreman
Falco Van Nes
Hermien Monteyne
Joris Feys
Axelle Vercruysse
Nicolas Stockman
Guillaume de la Barre
Guillaume de la Barre
Eline Van Overschelde
Eline Van Overschelde
Jonas Brabant
Charlotte Brabant