Onze Leden

Benieuwd naar wie onze leden zijn? Klik dan op hun afbeelding om hun LinkedInprofiel te bezoeken.

Het comité in 2021 -2022

Aline Wiels
Aline Wiels
Voorzitter
voorzitter@rotaractkortrijk.be
Olivia Vander Stichele
Olivia Vander Stichele
PR & Media
pr@rotaractkortrijk.be
Marie Vandekerckhove
Marie Vandekerckhove
Sociaal Comité
sociaal@rotaractkortrijk.be
Nicolas Stockman
Nicolas Stockman
Feest
feest@rotaractkortrijk.be
Victor Verburgh
Victor Verburgh
Past-Voorzitter
past@rotaractkortrijk.be
Matthias Gouwy
Penning
penning@rotaractkortrijk.be
Sofie Ostyn
Sofie Ostyn
Sociaal Comité
sociaal@rotaractkortrijk.be
Guillaume de la Barre
Guillaume de la Barre
Feest
feest@rotaractkortrijk.be
Marcio Verhulst
Marcio Verhulst
Vice
vice@rotaractkortrijk.be
Arek Vanhoorelbeke
Arek Vanhoorelbeke
secretaris
secretaris@rotaractkortrijk.be
Charlotte Vanbrabant
Protocol
protocol@rotaractkortrijk.be

Onze leden

Voel je je aangesproken? Aarzel niet en kom gerust eens langs op een vergadering of activiteit.
We maken graag kennis met jou!

Anneke Cattebeke
Anjela Barhudarova
Anjela Barhudarova
Pieter Snauwaert
Pieter Snauwaert
Kengie Bruneel
Portret van Ward Snoeck
Ward Snoeck
Margaux Albers
Anthony Lecot
June Van Heuven
June Van Heuven
Axelle Vercruysse
Jonas Brabant
Sam Feys
Hermien Monteyne
Laurens Herreman
Stephanie Slabinck
Astrid Debrabant
Astrid Debrabant
Eline Van Overschelde
Eline Van Overschelde
Tine Feys
Falco Van Nes
Joris Feys